Chciałbym bardzo podziękować firmie Zieleń w Pruszcz Gdański, która z taką dbałością zorganizowała uroczystość pogrzebową mojej ukochanej żony Moniki. Pożegnanie przebiegła bardzo spokojnie i z piękną oprawą. A sama rozmowa w biurze z pracownikiem zakładu odbyła się w bardzo miłej atmosferze.