Bardzo dobra firma pogrzebowa, ceremonia na Cmentarzu Komunalnym przy ul. Obrońców Pokoju były przygotowana bardzo elegancko i zgodnie z naszymi założeniami. Polecam firmę Zieleń 5/5 gwiazdek.
Opinie
- Home
- Opinie
Oceń nas w Google:
Lub na naszej stronie:
26 wpisów.
Adam Wójcicki
napisał/a 2026-03-26
Doskonała organizacja samej ceremonii pogrzebowej oraz profesjonalne przygotowanie wszystkich dokumentów. Zostaliśmy odpowiednio przyjęci, a w biurze czuliśmy się zaopiekowani. Bardzo empatyczny zespół oraz niezwykle elegancka obsługa ceremonii. Dziękuję!
Piotr W
napisał/a 2025-06-18
Bardzo profesjonalny zespół, bardzo zadbany i doskonale przygotowany. Wszystko przebiegło zgodnie z oczekiwaniami. Dziękuję.
Krystyna Ziemba
napisał/a 2025-04-05
Bardzo dziękuję za pomoc w zorganizowaniu pogrzebu Pani Izabeli M. z zakładu pogrzebowego Zieleń przy ul Partyzantów, Wszystko załatwiła sprawnie i szybko, przy tym bardzo miła i pełna empatii osoba. Dziękuję też , pracownikom obsługi ceremonii na cmentarzu Łostowickim.
Jan
napisał/a 2025-03-25
Choć wiele razy uczestniczyłem w pogrzebie, to tym razem pierwszy raz musiałem go organizować. Gdyby nie Zakład Pogrzebowy Zieleń, to nie dałbym rady skompletować wszelkich dokumentów oraz zgód i akcesoriów. Proces nie należy do najłatwiejszych, ale dzięki Wam udało się zorganizować ceremonię w sposób perfekcyjny. Dziękuje, jestem Państwu niezmiernie wdzięczny.